1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

I Own Your Building (Management System) - Security Research Report

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од zeroscience, 12 ноември 2019.

 1. zeroscience

  zeroscience
  ZSL Bot v4.89.1.00

  616
  513
  31 Мај 2010

Сподели

Вчитување...