• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

И ОН нет стана конкурентен со понудите

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bam1

Intern
10 септември 2008
105
1
Таман помислив да прекинам после истекувањето на договорот со Он нет бидејќи користам СОЛО пакет, кој од почетокот на септември не беше конкурентен со понудите на Мак. телеком, вчера бев изненаден кога видов дека имаат понуда СОЛО10 што е супер. Плус понудија и два пакета “ДУО телефон и интернет во едно. Повелете видете за што се работи.

http://biz.on.net.mk/mk/node/337
http://biz.on.net.mk/mk/node/530
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Па малце стара ти е информацијата, имаме зборувано за тоа по темиве.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,877
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно