• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

I am back

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Zdravo na site! Eve me povtorno na forumov po podolgo otsustvo. Se nadevam deka povtorno ke se druzime kako porano.
Super ste go napravile forumov!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Eve na forumov, novo internet ima !:bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добредојде назад !! :bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Куде си бре Стане брее..... :D Ај добредојде назад. :p
 
M

Mr.Alien

Гостин
ДОБРЕДОЈДЕ!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Rhb1MsPvpeg[/ame]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,714
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно