Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено HyperX Savage DDR3 2400MHz 4x8GB kit

Статус
Затворена за нови мислења.

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
134
243
iface додаде нов оглас:

HyperX Savage DDR3 2400MHz 4x8GB kit - 6.000 ден.

Se prodava ram memorija DDR3 2400MHz 32GB (kit of 4)
img_20221108_221624-jpg.118731
Погледнете го атачментот 118732Погледнете го атачментот 118733Погледнете го атачментот 118734

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.761
Членови
35.414
Најнов член
zokipoki321
На врв Дно