1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HyperX Fury 2x16GB DDR4 2400MHz CL15

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 21 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
  ohc2.png

  насловот и сликата кажуваат се, модулите се црни по боја и работат на 1.2v. без писмена гаранција, инаку се исправни и ги продавам бидејќи направив upgrade. 8500 денари
   
  Dackomkd86, Oktar, StefAngel и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
  8000
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко
  bump
   
  На vlatko175 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  995
  1,141
  9 Јуни 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...