1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка HyperX Fury 1x8GB DDR3 1866Mhz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од MasteR_#0, 1 Август 2018.

Тагови:
 1. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,715
  2,335
  14 Декември 2010
  Машко
  Проценка на плочкава, купена е февруари 2016 од Анхоч, гаранција уште 2.5 год, возена на сток (1866Mhz CL10 @ 1.5v) од прв ден, како е ставена во слот не е чепкана.
   
 2. goce03

  goce03
  Practice makes perfect

  913
  1,579
  20 Јануари 2015
  Машко
  2.200 ден.
   
  На MasteR_#0 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,715
  2,335
  14 Декември 2010
  Машко
  Иде на продажба 2200 денари, заинтересирани ПП.
   
 4. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,715
  2,335
  14 Декември 2010
  Машко
 5. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,715
  2,335
  14 Декември 2010
  Машко
 6. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,715
  2,335
  14 Декември 2010
  Машко
 7. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,715
  2,335
  14 Декември 2010
  Машко
  Продадено.
   
  На goce03 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...