1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Hyper X Fury Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од The_EvilLord, 1 Јуни 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  178
  97
  26 oктомври 2019
  Машко
  Продавам DIMM Hyper X Fury Black 2x8 2400mhz DDR4

  Плочките се користени од Фебруари годинава со изгубена гаранција

  Цена : 3900 денари
   
 2. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  178
  97
  26 oктомври 2019
  Машко
 3. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  178
  97
  26 oктомври 2019
  Машко
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,022
 2. Grimriper
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,258
 3. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  832
 4. StalkeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  218
 5. Mao
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  531
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...