• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HyBRiD_LiNKeR

Статус
Затворена за нови мислења.

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Bravo HyBRiD_HeLL interesna e...
No ne vredi trudot od prosta pricina sto sekoj internet prelistuvac ima integrirano vakva alatka t.e. obelezuvac/bookmarker...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

HyBRiD_HeLL

Intern
13 април 2007
106
1
Занимација, немав што да правам.Сакам понатаму да ја направам да се интегрира со Фирефокс ама ќе видиме.
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
da mozes kako ekstenzija za firefox... mozes da najdes tutorijali za toa na oficijalnata strana na firefox...
Inaku programcevo ima potencijal :) interesen dizajn
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно