• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Human Calendar

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Секој од форумов по една слика, ќе направиме календар за наредните 3 години.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,762
Мислења
831,952
Членови
28,736
Најнов член
Nova rabota
На врв Дно