1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei со буџет до 300 еур

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од RoninMK, 15 Јануари 2020.

 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Итно барам ако има некој ваков телефон, може и малце користен битно е да има уште гаранција и се разбира добра цена :)
   
 2. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Се предомислуваме... па правиме измена во моделот... сега сме повеќе за некој модел од Huawei со буџет до 300 еур... исто да биде нов или малце користен со гаранција секако.
  Понуди тука или во ПП, насловот на темата неможам да го сменам :)
   
  На Taurus му/ѝ се допаѓа ова.
 3. damil

  damil
  On your way to fame

  709
  707
  2 Јануари 2015
  Машко
  P20 во Плаисио во Грција ти е на промоција, влага у твојот буџет.
   
 4. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  898
  614
  11 ноември 2015
  Машко
  Ако враќа данок му се исплати и ако му е успат одењето, инаку во ледиком е 18.500. :)
   
 5. damil

  damil
  On your way to fame

  709
  707
  2 Јануари 2015
  Машко
  Се враќа 19%
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,114
  26,796
  4 Септември 2008
  Многу лош ценовен ранг, нека зголеми до Nova 5T, или Honor V30

  Honor 9x Pro евентуално..
   
 7. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  898
  614
  11 ноември 2015
  Машко
  Мислиш 24% :)
   
 8. damil

  damil
  On your way to fame

  709
  707
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ебем ли га, знам дека ќе ти вратат накај 20%.
   
 9. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Сепак бараме нешто со локална гаранција.
  Инаку имам добра понуда за Nova 5T ама тешко пошто е над буџет, а го сменивме од 200 на 300 еур и сега уште погоре неверувам :)
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,114
  26,796
  4 Септември 2008
  Мора Huawei да биде? има одлични телефони кои не се тој бренд за одлична цена.
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 11. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  А да ти продадам нов пред 2 недели купен xiaomi mi mix2s црна боја купен од А1 со 2 год гаранција? 16000 денари
  Прашај го другар @psyside за изборов! Перфекција за парите
  Ако ти е битен дизајнот и камерара телефонов има дизајн предобар, камерата и батеријата се супер исто.
   
  Последна промена: 16 Јануари 2020
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  Practice makes perfect

  713
  1,045
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  На RoninMK му/ѝ се допаѓа ова.
 13. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Поради често предомислување се откажувам од помош во случајот :)
  Се извинувам доколку сметав и благодарам за добрите идеи и понуди!

  П.С. Темата може да се заклучи.
   
Слични теми
 1. damil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  728
 2. ristepan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  465
 3. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  715
 4. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,252
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  256
Вчитување...

Сподели

Вчитување...