1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Huawei P9

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 12 Јануари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,441
  3,458
  1 Септември 2011
  Машко
  Продавам Huawei P9,телефонот е буквално како нов,без траги на користење,од прв ден е во заштитна маска,и стаклена фолија на екран,работи на сите мрежи,доаѓа во фул пакување.

  Цена 10000 денари.
  Може замена,понуди во пп.

  Сликите се од телефонот

  IMG-5c7744248b230ac741548a851004652c-V.jpg IMG-5701f94aee05925e5d6e13931efe09c0-V.jpg IMG-9b8328e44d07c75c64b3fa7ad9f55e70-V.jpg IMG-c41335b72e817a632efcfeb06298bb00-V.jpg IMG-631573026fce3bf5aeda40f995c7115e-V.jpg
   
  На vladimir171 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,441
  3,458
  1 Септември 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,441
  3,458
  1 Септември 2011
  Машко
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,441
  3,458
  1 Септември 2011
  Машко
Слични теми
 1. HardCorec

  Продадено Huawei Y5II

  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,156
 2. damil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  642
 3. ristepan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  348
 4. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  668
 5. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,170
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...