1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Huawei P9 Lite

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од zdravkovskii, 9 oктомври 2019.

 1. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  272
  215
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  Со мали знаци на користење, екранот е без гребнатинки.
  Аудио џекот не функционира.
  Батерија држи 4 часа активна работа, или 2-3 дена stand-by

  Телефонот оди со оригинално пакување и полнач.

  Ако требаат повеќе слики, ќе сликам покасно.
   

  Прикачени датотеки:

  На krisbt му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,786
  9,485
  15 Јануари 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,789
  3,954
  1 Септември 2011
  Машко
  Со тоа што е со дефект,макс 2000 денари.
   
 4. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  272
  215
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  Во ред, фала многу. Можи да се затвори темата
   
Слични теми
 1. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  395
 2. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  427
 3. Krk198
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  574
 4. Rac58
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  446
Вчитување...

Сподели

Вчитување...