1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei P9 lite

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Krk198, 5 Август 2019.

Тагови:
 1. Krk198

  Krk198
  Gaining Experience

  145
  154
  14 Септември 2016
  Машко
  Продавам Huawei P9 Lite 2/16GB во одлична состојба, користен со tempered glass и case од кога е купен. Доаѓа со оригиналниот полнач и кутија.

  Цена: 4500 денари
   

  Прикачени датотеки:

  • p9.jpg
   p9.jpg
   Големина:
   141.4 KB
   Прегледи:
   123
  • p9 2.jpg
   p9 2.jpg
   Големина:
   98.2 KB
   Прегледи:
   112
  • p9 3.jpg
   p9 3.jpg
   Големина:
   85.3 KB
   Прегледи:
   116
  • p9 4.jpg
   p9 4.jpg
   Големина:
   94 KB
   Прегледи:
   114
  Изменето од модератор: 6 Август 2019
 2. Krk198

  Krk198
  Gaining Experience

  145
  154
  14 Септември 2016
  Машко
  Контакт во ПП.
   
 3. Krk198

  Krk198
  Gaining Experience

  145
  154
  14 Септември 2016
  Машко
 4. Krk198

  Krk198
  Gaining Experience

  145
  154
  14 Септември 2016
  Машко
  Продаден, може клуч.
   
Слични теми
 1. Necromancer
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,486
 2. HardCorec
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,598
 3. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  340
 4. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 5. Sludge.Factory
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  235
Вчитување...

Сподели

Вчитување...