1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Huawei P9 Lite

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vladimir171, 31 oктомври 2018.

 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Ако може една проценка за телефончево, користен е две години земен е од нептун. Беше трткан со футрола и скрин протектори година дена но падна незгодно и пукна екранот па после му ги извадив сите заштити и сеа си има и гребаници наоколу но се си функционира :)
   

  Прикачени датотеки:

  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,659
  9,344
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  800 ден
   
  На Gymblonski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Фала за проценката :) Отиде како поклон телефонот
   
  На Necromancer му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  642
 2. Balanar
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  752
Вчитување...

Сподели

Вчитување...