1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei P8 Lite

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Rac58, 28 Септември 2019.

 1. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  243
  157
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
  Продавам Huawei P8 Lite. Телефонот е сочуван без ниедна гребнатинка или оштетување. Работи беспрекорно, без коченања или лагови. Батеријата за пребарување или Youtube трае околу 2-3 часа. Дајте понудам секоја е валидна, ако е разумна.
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,632
  3,766
  1 Септември 2011
  Машко
  2500-3000 денари,со оглед на тоа што п9 лајт е 4500 по огласи.
   
 3. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  243
  157
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
 4. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  243
  157
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
 5. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  243
  157
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
Слични теми
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  590
 2. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  359
 3. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  416
 4. Krk198
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  550
Вчитување...

Сподели

Вчитување...