• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Huawei P40 Lite 6/128

Статус
Затворена за нови мислења.

Torte Mobile

Gaining Experience
17 ноември 2015
265
228
Huawei P40 Lite 6/128 црни со една година гаранција користени како нови со опрема 40w-атен невероватен полнач и галантерија гратис

7000 ден. парче

20211123_122832.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно