Huawei P40 Lite 6/128

Torte Mobile

Gaining Experience
17 ноември 2015
264
233
Huawei P40 Lite 6/128 црни со една година гаранција користени како нови со опрема 40w-атен невероватен полнач и галантерија гратис

7000 ден. парче

20211123_122832.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,020
Мислења
870,300
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно