• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Huawei p30 pro & Huawei p40 pro

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
82
81
Се продаваат телефоните,

Huawei p30 pro - верзијата со 6gb ram & 128gb storage - интернационална гаранција до мај 2022

Доаѓа со комплет пакување.

цена: 17000 денари

Huawei p40 pro - 8gb ram & 256gb storage - гаранција од телеком до 04.05.2022

Доаѓа со комплет пакување

Цена: 24 600 денари

Локација Скопје, по карго не праќам..
 

Атачменти

 • E0D66443-AD9F-48A5-90D5-53C15956D08A.jpeg
  E0D66443-AD9F-48A5-90D5-53C15956D08A.jpeg
  71.3 KB · Прегледи: 189
 • 8D827FF3-8D49-4FB1-9A46-35456E56C1E2.jpeg
  8D827FF3-8D49-4FB1-9A46-35456E56C1E2.jpeg
  41.4 KB · Прегледи: 193
 • 77C2CCF6-A52D-41DE-9643-593402D2921F.jpeg
  77C2CCF6-A52D-41DE-9643-593402D2921F.jpeg
  21.8 KB · Прегледи: 187
 • EEE4275F-C3D8-4FEA-BE41-BAC805611AB2.jpeg
  EEE4275F-C3D8-4FEA-BE41-BAC805611AB2.jpeg
  27.1 KB · Прегледи: 183

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
82
81
p30pro продаден на член од форумот. останува p40 pro

bump
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,573
Членови
30,802
Најнов член
nestorosky_187
На врв Дно