• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Менувам Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB 6GB RAM

 • Ја почнал/а темата
 • #1

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,088
542
Здраво,


Менувам Huawei P30 Pro за Samsung Galaxy Note 10.

Телефонот е купен на 24.07.2020 од Сетек, телефонот е во одлична состојба со некој ситни гребаници на лајсните од маската.

Го менувам поради пусти мерак за Note и S Pen.

Понуди во приватна порака

Поздрав,
 

Атачменти

 • Ја почнал/а темата
 • #2

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,088
542
Може да иде и на продажба.

Преостаната гаранција 19 месеци.

Цена: 30.000 МКД
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,088
542
^^ Ваши понуди може да ми испратите во приватна порака.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,088
542
UP

26.000 MKD


Key Specs:

Display : 6.5 inches 1080 x 2340 pixels OLED
Memory: 128GB 6GB RAM + nanoSD
Chipset: Kirin 980 (7 nm)
Triple camera 40mp wide, 20mp ultra vide & 8mp periscope telephoto
Baterry: 4200mAh со Fast charging 40W
Google Play Services
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #8

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,088
542
Го враќам телефонот на продажба.

Цена: 370е.
 

Daniel86

Guru
28 мај 2013
2,889
7,599
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i7 3770 & Cooler Master Hyper 612 V2
Motherboard
Asus P8Z77-V PRO
Storage
Samsung 860 EVO 250GB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Cooler Master-Silent Pro Gold 600W
RAM
Geil 2x8GB
Video card
Asus R7 250 2GDDR5 & Intel HD 4000
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
Logitech MX1000
Keyboard
Verbatim KU-0725
Audio
Realtek ALC887 & Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 7 Ultimate SP1 x64 И НЕ ГО МЕЊАМ!!!
Јас ќе направам еден бамп со тоа што ќе кажам дека дечково е максимално коректен, педантен, културен и услужлив. Купив од него телефон, ниту се видовме ниту се запознавме, телефонот беше буквално стакло иако бил користен две години. Така да, кој ќе купи од него, верувам дека нема да биде разочаран.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
858,470
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно