1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei P20 Pro Case

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од l1d0v1c, 22 Август 2019.

Тагови:
 1. l1d0v1c

  l1d0v1c
  Practice makes perfect

  640
  1,395
  10 Март 2011
  Машко
  Divi Expert
  Се продава следнава маска за Huawei P20 Pro, црна боја. По грешка беше нарачана, требаше за Huawei P20 да биде. Пристигна пред неколку дена, што значи не е користена, фолиите на стакленцето сеуште не се извадени.

  Цена фиксна: 700 денари (моментална цена на Али е околу 750 денари, а мене ме фати и малце повеќе). Не праќам по карго.

  Контакт: ПП

  IMG_20190822_142559__01.jpg
   
 2. l1d0v1c

  l1d0v1c
  Practice makes perfect

  640
  1,395
  10 Март 2011
  Машко
  Divi Expert
Слични теми
 1. damil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  770
 2. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  741
 3. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,279
 4. AleksandarT
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  363
Вчитување...

Сподели

Вчитување...