1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Huawei p20 NILLKIN glass screen protector

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од xristijanGTI, 1 Јули 2019.

 1. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  281
  303
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Купено по грешка од али...сега го вадам да го монтирам гледам за п20, а кај мене е п20 про моделот, значи протекторот не е чепнат нов... кутијата ја искинав без картонска опаковка доаѓа

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Може и замена за стаклена фолија за хуавеи п20 про :oh::oh::oh:

  https://www.aliexpress.com/item/32883111026.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6cc74c4dHbhyad
   
  Последна промена: 1 Јули 2019
 2. Vlecka

  Vlecka
  Gaining Experience

  325
  169
  28 Јуни 2013
  Проценка - колку што е купен, нема потреба од намалување на цената. Посебно што на некој му правиш услуга да не чека ако му треба итно.
   
  На xristijanGTI му/ѝ се допаѓа ова.
 3. l1d0v1c

  l1d0v1c
  Practice makes perfect

  624
  1,278
  10 Март 2011
  Машко
  Divi Expert
  Пакуј :) Денес само што гледав да нарачам и screen protector и маска, најчесто ги нарачувам директно од nillkin страната. Но доколку го продаваш, одма го земам.
   
  На xristijanGTI му/ѝ се допаѓа ова.
 4. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  281
  303
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Готово продадено на @l1d0v1c :innocent:
   
  На l1d0v1c му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  513
 2. paraglajder
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,193
 3. damil
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  304
 4. despotovikj
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  359
Вчитување...

Сподели

Вчитување...