1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Huawei P10 Lite WAS-LX1 3/32

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mihovkris, 12 ноември 2018.

Тагови:
 1. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,179
  832
  1 Јуни 2016
  Здраво дечки.
  Ме интересира проценка на телефончево, па после може ќе оди на продажба.
  WAS-LX1 P10 lite, користен некои 8 месеци, преостанати 16 месеци гаранција, чуван во 360° маска, фолија од прв ден, без гребнатини пукнатини и такви работи. Доаѓа со се комплет, освен слушалки.

  Слики тука.

  Фала.
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
  9k
   
  На mihovkris му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  8500
   
  На mihovkris му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,179
  832
  1 Јуни 2016
  Во ред, уште некое мислење па ќе видиме после. Фала ви до сега.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,179
  832
  1 Јуни 2016
  Дечки, некоја друга проценка?
   
 6. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  941
  674
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
  8k
   
  На Boldozer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  799
  709
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
Слични теми
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  618
Вчитување...

Сподели

Вчитување...