1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei P smart

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Rac58, 18 Мај 2019.

 1. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  230
  146
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
  IMG-b594281c5393400a3d07440058e28de6-V.jpg IMG-40e97620732b2106c30f64fe27abf058-V.jpg IMG-6a17c5621d8c04b2e96b7cbc161f184d-V.jpg Продавам Huawei P Smart купен пред 10 месеци. Телефонот во одлична состојба, без ниедна гребнатинка или оштетување. За сето време е во оргинална Хуауеи маска и заштитна фолија. Ниту еднаш досега нема закочено или направено било каков проблем. Го давам во оргинална кутија со сите аксесоари кои следуваат при купувањето. Има уште 14 месеци гаранција. Цената е 8.500, денари. Слики од истиот во нареден пост, за кратко време.
   
  Последна промена: 18 Мај 2019
 2. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  230
  146
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
 3. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  230
  146
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
  Продавам Motorola one, 64/4ГБ. Телефонот е во одлична состојба, без гребнатинка или оштетување. Има гаранција уште 16 месеци. Цена 8.000 денари.

  Испратено од FIG-LX1 преку IT.mk форум апликација
   
 4. Rac58

  Rac58
  Gaining Experience

  230
  146
  5 Јануари 2017
  Машко
  слободни активности
  Моторола BUMP 6.500
   
Слични теми
 1. tomaso
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  5,245
 2. dimsa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,156
 3. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,189
 4. DaVoRkNe

  Продадено Huawei P Smart

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  627
 5. Steff_Maja
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  658
Вчитување...

Сподели

Вчитување...