1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei P Smart

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 4 Февруари 2019.

 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
  Се продава Huawei P Smart, full pack, без никакво оштетување со уште 12 месеци гаранција од Нептун. Може да се види и проба.

  Цена 150е.

  Линк до спецификации
   

  Прикачени датотеки:

  На ChauleB му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
 4. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
 5. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
Слични теми
 1. tomaso
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  5,193
 2. FLEGMA
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,293
 3. dimsa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,136
 4. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,180
 5. DaVoRkNe

  Продадено Huawei P Smart

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  616
Вчитување...

Сподели

Вчитување...