1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Huawei P Smart

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 21 Јануари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,517
  3,533
  1 Септември 2011
  Машко
  Продавам Huawei P Smart,телефонот е донесен од странство,работи на сите мрежи,без грепка,буквално како нов(доколку е потребно би ставил слики).Со телефонот доаѓа само оргинал полнач.

  Цена 8500 денари

  huawei-p-smart-1.jpg
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,517
  3,533
  1 Септември 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,517
  3,533
  1 Септември 2011
  Машко
  Се извинувам,еве слики од телефонот.

  IMG-d45deab9eb825938ddc5802d61f7175f-V.jpg IMG-ac1b7ea5e381999c8d6083ce125ac039-V.jpg
  IMG-9e81c1bc3f51896aaaf7365ac9da56c7-V.jpg IMG-de87a7fdad125bbf2886e2d29236ea20-V.jpg IMG-c1562a165074a0beb526b4f21dd09c25-V.jpg
  Ако може модераторите да ги стават сликите во претходниот пост.
   
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,517
  3,533
  1 Септември 2011
  Машко
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,517
  3,533
  1 Септември 2011
  Машко
 6. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,517
  3,533
  1 Септември 2011
  Машко
Слични теми
 1. tomaso
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  5,235
 2. FLEGMA
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,307
 3. dimsa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,153
 4. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  679
 5. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,188
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...