• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Huawei P Smart Pro

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DaVoRkNe

Unbeatable
1 септември 2011
4,082
4,351
Скопје
Продавам/Заменувам САМО ЗА АЈФОН ,Huawei P Smart Pro 6/128 ,телефонот е фул пак,буквално како нов.Гаранција има до 01.03.2022 година.

Линк за спецификации - Huawei P smart Pro 2019 - Full phone specifications
Цена 170 евра
Контакт ПП или Вибер 071379907

136691252_834536790717398_497796187918686683_n.jpg 137510611_1973464309462192_1606131775115407860_n.jpg 138355777_3871985826198542_3541941527755773488_n.jpg 138371041_720462598607350_14079929926938135_n.jpg 139114840_1792794434202863_5818054112025147386_o.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,077
Мислења
837,999
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно