Huawei optic Ruter Telekom user and password

godovic

Intern
5 септември 2007
34
2
Se raboti za Neotel koga koristi optika od telekom pod renta. Ne go kazuvaat passwordot, a za decrypt treba da znaes i secret. Im napishav mail pa ke vidime.
 

Oktar

Epic
23 октомври 2012
4,326
13,206
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8700k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Razer Blackwidow Lite
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Еве сеа биди на линија

Веќе сум...
Cocaine.gif
 

K3nPa4i

Intern
2 декември 2015
36
34
Еве сеа биди на линија
АХАХАХА...

eternity.jpeg
Мислењето е автоматски споено:

Еве во метафора ви ја кажувам и споделувам долго очекуваната лозинка кој ќе разбери ќе го отвори патот кон Администраторот :ROFLMAO:
И после рекле од телеком - Нека биде се исто, но на крајот како и секој крај што се користи да го додадеме знакот тоа што треба и така се комплетира новата лозинка.

А, за тие кои ја чуваа досега нека седнат малку подалеку од компјутерот.

Каков изванвременски ултимативен ЦАР! Секоја чест.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,020
Мислења
870,302
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно