Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Huawei Nova 5t

Статус
Затворена за нови мислења.

Tenny

Gaining Experience
18 јуни 2018
62
58
Tenny додаде нов оглас:

Huawei Nova 5t - 5.000 ден.

Се продава Nova 5t 128/6 користен 3 години купен од телеком.Доаѓа со кутија и полнач. Користен во соодветна маска со фолија на дисплејот.Телефонот е исправен во добра состојба. На екранот има Screen Retention на долниот дел. Не смета при користење. Преферирам да се испроба пред да се земе и не праќам по карго. Контакт:071 463 690 Цена: 5000ден

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно