• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Huawei Mate 20 lite

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,080
1,353
Скопје
Продавам телефон, Huawei Mate 20 lite со 4GB RAM.
Телефонот е во одлична козметичка и функционална состојба, единствена интервенција што е направена на него е променет flat кабел на звучникот.
Доаѓа со кутија и оригинален фабрички полнач.
Повеќе информации околу спецификациите овде.
Во прилог неколку слики со лош квалитет.

h2.jpg h3.jpg h1.jpg

5000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,283
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно