1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei Mate 10 pro 6/128

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sludge.Factory, 14 ноември 2019.

 1. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Се продава Хуавеи Мејт 10 Про, купен во телеком 30.12.2017.
  Има знаци на користење, и ситни грепки, но батеријата си е во топ состојба, комплет со кутија и слушалки.

  Цена 12 500 ден

  IMG_20191113_141151.jpg IMG_20191113_141202.jpg IMG_20191113_141212.jpg IMG_20191113_141227.jpg IMG_20191113_141314.jpg
   
  Последна промена: 14 ноември 2019
  На gremlin и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 3. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  11 500, лична испорака до скопје, утре
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 5. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  11k последна
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  bump

  може замена со ипхоне 7
   
 7. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  bump, само денес дур сум ск 10500.
   
 8. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  kluc
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  967
 2. BESKO

  Проценка HUAWEI MATE 20 PRO

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  646
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  345
 4. gremlin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  746
 5. Sludge.Factory
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  798
Вчитување...

Сподели

Вчитување...