• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Huawei GT2 Pro

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

imortel

Gaining Experience
18 февруари 2012
115
160
Скопје
Купен денес од СЕТ.
Се продава бидејќи воопшто не можам да направам импорт на Страва, и не можам да возвраќам на пораки.
Се работи за спорт моделот со гумено ремче.
Доколку некој е заинтересиран нека даде проценка.
 

acikaaa

Gaining Experience
22 октомври 2018
75
53
Зашто вака Huawei си пукаат во нога, коа секој втор што куппува спортски саат го синхронизира со Strava
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

imortel

Gaining Experience
18 февруари 2012
115
160
Скопје
13 000 денари.
Мислењето е автоматски споено:

Продаден надвор од форумов. Клуч!
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,618
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно