1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Huawei developer

Дискусија во форумот 'Java' започната од jassum20, 18 Февруари 2020.

 1. jassum20

  jassum20
  Intern

  17
  8
  15 Февруари 2014
  Машко
  Некој регистриран developer на

  Huawei GCI


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На masterkp54 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,476
  1,089
  8 Декември 2009
  Купуваш, продаваш, жениш, бараш полномошно или бамбина за голф 4 2001 1.9 тди со две црвени?
   
  На Scofield, martinmax, Sharlovski и уште 3 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. damil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  741
 2. ristepan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  486
 3. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  720
 4. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,262
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  267
Вчитување...

Сподели

Вчитување...