• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HTML and XHTML in 24 hours

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Дали некој ја има книгата "HTML and XHTML in 24 hours" од Sams Publishing во електронска форма? Ако некој ја има го молам да ми ја прати некако, ми треба за испит. Фала однапред.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,215
27,759
kalco.ru
@falkenXxX Темава е пред една година отворена Александар Веќе можда Докторирал:))
Читајте датуми пред да пратите нешто...али сепак добра е книгата што ја имаш пратено
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,045
Мислења
837,448
Членови
28,979
Најнов член
Gligorov
На врв Дно