1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено HTC Vive Virtual Rality

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 26 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,596
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам безпрекорно сочуван и комплетно исправен Virtual Reality kit HTC Vive, коритен севкупно околу 10 пати по 3-4 часа (за презентација), спакуван во оригиналната кутија со сите додатоци.

  20200226_231710.jpg 20200226_231515.jpg

  Цена, фиксна: 22000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,596
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Се повлекува од продажба. Може клуч
   
Слични теми
 1. Arsima
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,050
 2. BlueBaron
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,438
 3. tomaso
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,111
 4. Lokvan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  838
 5. Uber-
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  604
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...