Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

HTC(M9)

Chaeld10_8

On your way to fame
29 март 2011
1.064
925
Дали некој би се нафатил да промени келија од батерија или батерија на M9 или батерија
И колку би коштало (телефонот има насталгична вредност)

Испратено од JNY-LX1 преку IT.mk форум апликација
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
638
1.109
Скопје
Дали некој би се нафатил да промени келија од батерија или батерија на M9 или батерија
И колку би коштало (телефонот има насталгична вредност)

Испратено од JNY-LX1 преку IT.mk форум апликација
На времето го имав телефонов,за мене најубавиот дизајн на HTC,имав и јас проблем со батеријата,и во ниедна мобилара не ми се нафаќаа да ми ја сменат батеријата ниту да го отвараат телефонот.Наводно бил комплициран за отварање,при самото отварање голема била веројатноста да пукнел екранот,ова ми е кажано во Мега мобил,Мобелих,на времето кога беше актуелен овој модел 2016 година.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.035
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно