• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка HP Ultra Slim Dock 2013

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
133
106
Skopje
www.terakota.com.mk
Другари една проценка ако може,
Состојба на докот нова отвоерено само за да се слика.
Гаранција нема.
Компактибилен со следниве модели на HP

HP EliteBook Folio 1020 G1
HP EliteBook Folio 1040 G1, G3
HP EliteBook 1040 G2
HP EliteBook Revolve 810 G1, G3
HP EliteBook 820 G1, G2, G3, G4
HP EliteBook 840 & 850 G1, G2, G3, G4, G5, G6
HP EliteBook 830 G5, G6
HP EliteBook 720, 740, 750 G1, G2
HP EliteBook 725 G3, G4, G5
HP EliteBook 745, 755 G3, G4, G5, G6
HP EliteBook 735 G5, G6
HP ProBook 640, 650 G2, G3, G4, G5
HP ProBook 645 G2, G3, G4, G5
HP ProBook 655 G2, G3, G4
HP EliteBook Folio 9480m, 9470m
HP ZBook 14u G4, G5, G6
HP ZBook 15u G3, G4, G5, G6
01.jpg 02.jpg 03.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,920
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно