1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено HP ProBook 6460b: Core i5, 8GB RAM, 120GB SSD, 14"

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 20 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Се продава комплетно исправен и одлично сочуван ноутбук HP ProBook 6460b: Core i5, 8GB RAM, 120GB SSD, 14" HD display, со отклучен BIOS, батеријата му држи неколку часа.
  20190919_212753.jpg 20190919_212809.jpg

  Цена, фиксна: 10000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Ron0n, GGTT1 и на gocetan им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Понижење: 9500 денари, фиксно.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  ПРОДАДЕН
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...