• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено HP Probook 450

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
340
418
Небитно
Ќе ве замолам за проценка за следниот лаптоп.
HP Probook 450 G2 со следната конфигурација:
CPU: i5-4210U
RAM: 2x4GB
SSD: 256GB Samsung 830
GPU: ATI Radeon R5 M255 2GB
Battery: Држи неколку часа
Забелешка една пластика фали како што се гледа на сликата друго се е ОК.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,673
Мислења
830,158
Членови
28,670
Најнов член
digado133
На врв Дно