• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hp Photosmart

  • Ја почнал/а темата
  • #1

aneta18

Intern
23 април 2007
31
0
Може ли некој да ми каже колку се добро овие дигитални апарати Hp Photosmart M 517 / E 327 / R 607 ?
 
M

Mr.Alien

Гостин
Се ти е тоа старудија, девојче.
Кажи колку сакаш да потрошиш за дигиталец и дали ти е дизајнот на прво место, а после се друго? Сакаш повеќе напредни опции или едноставна автоматика?
Изборот е мноооогу широк.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,010
Мислења
854,591
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно