Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено HP Pavilion Gaming 15 Ryzen 5 5600H / 3050 TI / 32gb RAM

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
473
907
no_retreat додаде нов оглас:

HP Pavilion Gaming 15 Ryzen 5 5600H / 3050 TI / 32gb RAM - Проценка

Ќе ве замолам за проценка на следниов лаптоп
HP Pavilion Gaming 15
Гаранција нема, Користен не цела година како десктоп ПЦ со екстерен монитор, тастатура и маус.
Оригинално купен со 8гб РАМ, надогреден со 2x16gb @3200mhs и од неодамна надограден со ново SSD Samsung 980 500gb.
Лаптопот е перфектно зачуван без никакви забелешки, доаѓа комплет со оригиналниот полнач, без кутија.

Спецификации
Ryzen 5600H
GPU - RTX 3050 TI
RAM - 32gb
SSD 500gb Samsung 980
Display - 15" 144hz
CPU -Z Validate -...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.827
Мислења
969.877
Членови
35.199
Огласи
2.824
Најнов член
ivanmfs
На врв Дно