1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка HP LaserJet 1150

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Banjifiko, 22 Декември 2019.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,014
  4,280
  28 oктомври 2008
  Молам за проценка за принтерчево, HP LaserJet 1150. Купено е од мене на времето од West компјутери, и супер ме служеше се додека не си земав L805-ка. Гледам дека дреме така, па да видам дали има некој заинтересиран.

  NewsPic_Big2088.png
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,014
  4,280
  28 oктомври 2008
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,014
  4,280
  28 oктомври 2008
  1500 денари
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 4. damil

  damil
  On your way to fame

  732
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
  Принтерот е мазга, нема смрт.

  Да договориме нешто да го земам, да го поклонам на внуци, нема смисла да стои, греота.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,014
  4,280
  28 oктомври 2008
  За тебе директоре, со гратис DVD режач:)
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  408
  107
  15 Мај 2012
  Машко
  За фактури принтање по 5 на ден ќе го биди?
   
 7. damil

  damil
  On your way to fame

  732
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
  И по 50 на ден нема да ги осети.
  Него има ли USB чудово?
   
  Последна промена: 19 Февруари 2020
 8. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  348
  293
  21 Мај 2017
  Машко
  Има
   
  На damil и Banjifiko им се допаѓа ова.
 9. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,014
  4,280
  28 oктомври 2008
Слични теми
 1. Fatihh
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,046
 2. dFanTomb
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,138
 3. Aneta88_2
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,420
 4. borcep
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  856
 5. worker_x

  Проценка Socket 1155 и Socket 1150

  worker_x, 16 Март 2020, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  415
Вчитување...

Сподели

Вчитување...