• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Hp laser printer

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
400
192
Барам HP ласерски принтер, може но нема потреба да има скенер и не ми треба да е во боја. Ќе се користи во школо за првачиња.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно