Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)

Kiro619

Gaining Experience
5 август 2015
130
96
Kiro619 додаде нов оглас:

HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA) - 18.000 ден.

Се продава половен, одлично сочуван HP Laptop 14s-fq1032no
Бетеријата држи 6-7 часа.

HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)


AMD Ryzen™ 5 5500U (up to 4.0 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)
AMD Radeon™ Graphics
8 GB DDR4-3200 MHz RAM (2 x 4 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s. 2 x 4 GB
256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (supports data transfer only and does not support charging or external monitors); 2 USB Type-A...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.111
Мислења
974.657
Членови
35.410
Најнов член
Teodora2005
На врв Дно