• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hp ipaq510

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139


Супер телефонче си зел,[ame="http://www.amazon.com/gp/product/B000R97XD6/ref=cm_rdp_product_img/103-2899521-9523840"]HP iPAQ 510 Voice Messenger Phone [/ame]
Мислам дека HP мобилните телефони не са баш многу распространети кај нас, но се надевам дека некој ќе ти помогне со почетните подесувања. :bravo:
 

Juraga

Intern
21 јули 2008
8
0
Најчесто не е воопшто тешко и во голем дел од случаите е на аутопилот
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,371
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно