Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

HP EliteDisplay 241i

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.261
1.895
Скопје

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.325
9.064
Земав вакви за 4.500 пред 3-4 месеци, мониторот е одличен и ова е одлична зделка - кој има потреба нека зема одма!
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Ако праќаш по карго, пакувај и ставај клуч на огласов.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.437
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно