1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HP EliteDesk 800 g2 i7 6700 8GB RAM SSD 512 GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nik0la_, 15 ноември 2019.

 1. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  700
  1,244
  5 Јануари 2012
  Продавам EliteDesk 800 g2 mini PC
  Cpu i7 6700 @3.4 GHz
  Ram 8GB
  SSD 512GB
  Лиценциран Win 10 Pro
  Цена 16 000
  Албум со сликички :
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Garfield', CyberTm, Banjifiko и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  700
  1,244
  5 Јануари 2012
  Prodadeno.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...