• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HP EliteBook Folio 1040 G3 Notebook

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Gjurc1n0t

Gaining Experience
17 април 2019
53
141
www.instagram.com
Процесор: Core i5 6200U
Меморија: 8 GB Ram
Диск: SSD 256 GB
ОС: Windows 10 Pro (лиценциран)

Цена 300 €
п.с.: може и во крипто (BTC, ETH, BNB или USDT)
п.п.с.: Ако си од Скопје го носам до дома IMG_20210502_210954.jpeg IMG_20210502_211102.jpeg IMG_20210502_211308.jpeg IMG_20210502_211347.jpeg

Испратено од CLT-L09 преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно