1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HP EliteBook 2560p –12.5" HD LED, Intel I5, 6 GB DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од CyberTm, 31 Март 2020.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  120
  21 ноември 2009
  Машко
  Продавам бизнис лаптоп HP EliteBook 2560p, во одлична состојба, перфектно зачуван, со следниве спецификации

  Intel i5-2410M (3M Cache, up to 2.90 GHz)
  Memory 6Gb DDR3
  Intel HD Graphics 3000
  HDD 250Gb SATA
  Ambient light sensor
  1 x audio / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort
  1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15)
  1 x audio - headphones/microphone - mini-phone stereo 3.5 mm
  1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45
  2 x USB 2.0 4 pin USB Type A
  1 x storage / USB 2.0 - USB 2.0 / eSATA
  1 x modem - phone line - RJ-11
  1 x docking / port replicator, DisplayPort
  VGA
  Microphone input
  Headphone output
  LAN
  2 x USB 2.0
  USB 2.0/eSATA
  12.5" HD anti-glare LED, 1366 x 768 (WXGA)
  Microsoft Windows 7 Professional 64-bit Edition
  Батерија дупла, повеќе од 3 часа зависно од работа

  laptop2.jpg laptop1.jpg laptop3.jpg

  Достава низ цела Македонија.
  Цена 9500 ден.
   
  На RoninMK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  120
  21 ноември 2009
  Машко
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  120
  21 ноември 2009
  Машко
 4. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  120
  21 ноември 2009
  Машко

Сподели

Вчитување...