1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HP e344c Curved монитор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 18 Февруари 2020.

 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,141
  1,686
  30 Мај 2010
  Се продава нов HP e344c Curved монитор. Донесен од странство, без гаранција.

  upload_2020-2-18_8-52-27.png

  [​IMG]
  [​IMG]

  upload_2020-2-18_8-47-56.png

  [​IMG]

  Спецификации

  Цена 320Е.
   
  CrazyAce, blanca и на gocetan им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...