Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Hp all in one

Статус
Затворена за нови мислења.

zipi123

Gaining Experience
14 јануари 2016
557
492
Скопје
zipi123's setup  
Processor & Cooler
Intel I3 9100f+Gigabyte Aorus atc700
Motherboard
Asus Tuf B360-Gaming Plus
Storage
NVMe kingston a1000 240gb+Kingston UV480gb+1TB seagate barracuda
PSU
Riotoro enigma G2 650w 80+ gold Full modular
RAM
2x8gb Gskill SniperX 3000mhz cl16
Video card
Asus Tuf 1660Ti 6GB GDDR6
Case
Aerocool xpredator x3
Mouse
Corsair Harpoon Gaming
Keyboard
Riotoro ghostwriter classic
Audio
Razer Kraken Tournament Edition
Monitor
Samsung SyncMaster BX2231
OS
Win 10 pro x64
Cpu:Intel Celeron N3050 1.6ghz
Ram:4gb ddr3 1600mhz
Hdd:500gb wester digital
Instaliran win10,chrome,office i osnovni programi.
Doagja so tastatura,maus i kabel za struja.
Prakjam po kargo na vas rizik i trosok.
Cena:5.500
 

Атачменти

 • viber_image_2022-01-24_03-44-04-445.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-44-04-445.jpg
  195,5 KB · Прегледи: 96
 • viber_image_2022-01-24_03-44-15-139.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-44-15-139.jpg
  215,9 KB · Прегледи: 98
 • viber_image_2022-01-24_03-44-15-674.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-44-15-674.jpg
  233,5 KB · Прегледи: 95
 • viber_image_2022-01-24_03-44-15-966.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-44-15-966.jpg
  196,9 KB · Прегледи: 94
 • viber_image_2022-01-24_03-44-16-223.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-44-16-223.jpg
  226,4 KB · Прегледи: 92
 • viber_image_2022-01-24_03-44-16-425.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-44-16-425.jpg
  202,4 KB · Прегледи: 89
 • viber_image_2022-01-24_03-45-54-383.jpg
  viber_image_2022-01-24_03-45-54-383.jpg
  204,7 KB · Прегледи: 92

zipi123

Gaining Experience
14 јануари 2016
557
492
Скопје
zipi123's setup  
Processor & Cooler
Intel I3 9100f+Gigabyte Aorus atc700
Motherboard
Asus Tuf B360-Gaming Plus
Storage
NVMe kingston a1000 240gb+Kingston UV480gb+1TB seagate barracuda
PSU
Riotoro enigma G2 650w 80+ gold Full modular
RAM
2x8gb Gskill SniperX 3000mhz cl16
Video card
Asus Tuf 1660Ti 6GB GDDR6
Case
Aerocool xpredator x3
Mouse
Corsair Harpoon Gaming
Keyboard
Riotoro ghostwriter classic
Audio
Razer Kraken Tournament Edition
Monitor
Samsung SyncMaster BX2231
OS
Win 10 pro x64
Бумп 5.000 ден.
 

zipi123

Gaining Experience
14 јануари 2016
557
492
Скопје
zipi123's setup  
Processor & Cooler
Intel I3 9100f+Gigabyte Aorus atc700
Motherboard
Asus Tuf B360-Gaming Plus
Storage
NVMe kingston a1000 240gb+Kingston UV480gb+1TB seagate barracuda
PSU
Riotoro enigma G2 650w 80+ gold Full modular
RAM
2x8gb Gskill SniperX 3000mhz cl16
Video card
Asus Tuf 1660Ti 6GB GDDR6
Case
Aerocool xpredator x3
Mouse
Corsair Harpoon Gaming
Keyboard
Riotoro ghostwriter classic
Audio
Razer Kraken Tournament Edition
Monitor
Samsung SyncMaster BX2231
OS
Win 10 pro x64
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.052
Членови
35.543
Најнов член
Dime19
На врв Дно